GO – VZPOREDNI OBJEMI: Anja Zag Golob in Martin O’Loughlin

Kje: Feiglova knjižnica, Gorica
Kdaj: 01. 10. 2021, ob 18. uri

VZPOREDNI OBJEMI – dialogi med poezijo in glasbo

Knjižnica Damira Feigla v Gorici ponuja ob kocu letošnjega leta serijo pesniških branj ob glasbi, ki bi ovrednotila performativno moč poezije. Sodobna slovenska poezija bo v vzporednem objemu z glasbo oblikovala prostor sporočanja, premisleka in izražanja, kjer bosta pesnik ali pesnica ter glasbenik ali glasbenica spodbudila publiko k dialogu. Srečanja bodo potekala vsak prvi petek v mesecu in jih pripravlja in vodi David Bandelj.

Petek, 1. oktobra 2021, ob 18. uri

Anja Zag Golob, poezija

Martin O’Loughlin, didgeridoo

»Eden najbolj prodornih glasov slovenske sodobne poezije se srečuje z virtuozom avstralskega etničnega instrumenta.«

Zaradi ukrepov za preprečevanje širjenja koronavirusa sta obvezni nošenje zaščitne maske in spoštovanje varnostne razdalje. Obiskovalci, ki so starejši od 12 let, morajo predložiti veljavno potrdilo o cepljenju ali prebolelosti (t. i. green pass).