GO – Aperi-pogovori v knjižnici

V Trgovskem domu bodo zaživeli večeri, posvečeni poljudnim, razvedrilnim, kulturnim in poljudnoznastvenim temam.

Novi niz, ki nosi naslov Aperi-pogovori v knjižnici, sodobni izzivi, novi odzivi, bo na sporedu vsak tretji petek v mesecu. Z zanimivimi gosti se bomo dotikali sodobnih tematik, skupaj skušali odgovarjati na vprašanja in kljubovati novim izzivom, ki jih prinaša sedanjost.

Zaradi ukrepov za preprečevanje širjenja koronavirusa sta obvezni nošenje zaščitne maske in spoštovanje varnostne razdalje. Obiskovalci, ki so starejši od 12 let, morajo predložiti veljavno potrdilo o cepljenju ali prebolelosti (t. i. green pass).

Za vse ostale informacije kličite na telefonsko številko +39 0481 531 733 ali pišite na elektronski naslov gorica@knjiznica.it.

petek, 15. oktobra, ob 18. uri

SODOBNA GARDEROBA

Decluttering, capsule wardrobe, armokromija, metoda KonMari

Helena Pertot (svetovalka za oblačenje in izvedenka za armokromijo)